Pisarstwo

„Zawsze gdzieś jest piętnasta” już do nabycia

zawsze_okladka

Opis:

Kilka lat temu wydałem reportaż pod tytułem „Podążaj za snem”. Zawarłem w nim historię Aleksandra Kulmy – rolnika spod Mińska Mazowieckiego, który wierzył, że objawiła mu się Maryja. Gdy oddawałem manuskrypt do składu, sądziłem, że ten temat już na dobre ze mnie zszedł. Znajoma, która opiekowała się Aleksandrem przed jego śmiercią, zadzwoniła w 2015 roku. Poruszyły ją pewne nadzwyczajne okoliczności towarzyszące obchodom setnej rocznicy powstania mińskiego szpitala. Właśnie to nasunęło jej myśl o książce. To i Rok Miłosierdzia, którego inaugurację papież Franciszek miał ogłosić w grudniu.

Nie jest to raczej rzecz, na napisanie której wpadłbym sam z siebie, ale mimo wszystko cieszę się, że się tego zadania podjąłem. Dobry pisarz nigdy nie gardzi tematem, kiedy ten puka do jego drzwi. Poza tym wpływ wiary na ludzkie życie – a to zasadniczo stanowi treść niniejszej książki – jest zagadnieniem zawsze aktualnym.

Jak kupić

Wersja papierowa

Cena 27 zł. (zawiera koszty wysyłki)

Na chwilę obecną proszę o mail na marcin@marcinkrolik.pl. W odpowiedzi przyślę numer konta, na które należy dokonać przelewu. Następnie proszę o odesłanie dowodu wpłaty i adresu do wysyłki książki.

 

Wersja elektroniczna

RW2010

Informacje będą uaktualniane.

Zapraszam też do zapisów na Newsletter!

[wysija_form id=”1″]

Polecam również