Kontakt

W sprawach wszelkich najłatwiej kontaktować się ze mną przez kanały społecznościowe lub pod adresem marcin@marcinkrolik.pl

A jeśli zainteresowała Cię moja twórczość?

  • Jesteś z mediów i chcesz przedrukować któryś z tekstów z bloga – śmiało, ale pamiętaj, że są one moją własnością intelektualną, w związku z czym proszę o podanie mojego imienia i nazwiska, a także bezpośredniego odnośnika do oryginalnej treści.
  • Jesteś blogerem / dziennikarzem tradycyjnym i chcesz zrecenzować moją książkę – śmiało pisz, ale prosiłbym o podanie linków do Twoich prac, bym mógł zorientować się, z kim mam do czynienia, i na tej podstawie podjąć decyzję, czy wyślę Ci darmowy egzemplarz / plik.

Odnośnie ewentualnej współpracy.

  • W chwili obecnej nie posiadam własnej działalności, więc pracuję wyłącznie na umowę o dzieło. Zastrzegam sobie ponadto prawo do udzielenia odpowiedzi odmownej, a w skrajnych przypadkach nieudzielenia jej w ogóle, jeśli z jakichś powodów – etycznych, merytorycznych czy estetycznych – uznam propozycję za nieinteresującą.
  • Nie wyjaśniam przyczyn ewentualnej odmowy (szanujmy nawzajem swój czas – ja Twój uszanowałem, zapoznając się z ofertą).
  • Nie interesują mnie bartery, współpraca w zamian za zasięgi ani umieszczanie na blogu bannerów reklamowych.

Obecnie jestem związany długoterminową umową z Polskim Radiem 24, więc istnieją małe szanse, abym mógł znaleźć czas na inne projekty, ale oczywiście nie jest to wykluczone. Wszystko zależy od rodzaju oferty.

Dzięki, że tu jesteś. Dobrego odbioru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.